
| Глибина | 14 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 25.5 см |
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: коричневий
- Об'єм: 6 л
- Розміри (Д*Ш*В): 20*14*25.5 см
- Матеріал: поліестер
- Термоізоляційний шар: алюмінієвий термопласт
- Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 6 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 25.5 см |
| Глибина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Термоізоляційний шар | Алюмінієвий термопласт |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
| Фільтр обсягу термосумок | 1-9 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴

