Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: підставка
- Форма: квадратна
- Матеріал підставки: пластик
- Об'єм: 20 л
- Розміри: 44*44*14,5 см
- Вага: 1 кг
- Адаптер: 25 мм.
- Упаковка: відсутня
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 145 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Підставки для парасольок |
| Вага | 1000 г |
| Зонт садовий | Пластик |
| Вага підставок | 20 кг. |
| Особливості підставки | підставка наповнюється водою або піском до 20 л |
| Адаптер | 25 мм. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴

