
Туристичний намет 3-х місний TRAVEL 3
3 468 ₴
- В наявності
- Код: 4001831143160
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Гарантійний термін: 8 міс.
- Форма: полусфера
- К-ть місць: 3-місна
- Кількість входів: 1 вхід
- Кількість каркасних прутів: 2
- Матеріал верху: поліестер 190T з прогумованим покриттям
- Матеріал підлоги: поліетилен 120 гр/м2
- Проклеєні шви: так
- Москітна сітка: є
- Вентиляційний клапан: є
- Водовідштовхувальна просочення: є
- Матеріал каркаса: скловолокно
- Вага: 3,6 кг.
- Колір: блакитний
- Загальна довжина: 285 см.
- Загальна ширина: 205 см.
- Загальна висота: 120 см.
- Розміри кімнати: 205*205*120 см.
- Розміри тамбура 205*80*120 см.
- Підкладка: поліестер, який пропускає повітря
- Діаметр каркаса: Ø7.9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Тамбур, Проклеєні шви |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 285 см |
| Ширина | 205 см |
| Висота | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 51 см |
| Ширина в упаковке | 16 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Скловолокно |
| Вага | 3.6 г |
| Розміри кімнати | 205*205*120 див. |
| Матеріал дна | Поліетилен 120 гр/м2 |
| Розміри тамбура | 205*80*120 див. |
| Діаметр каркаса | Ø7.9 мм. |
| Матеріал тенту | Поліестер 190T з прогумованим покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 468 ₴


