Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 100
- Каркас: сталь
- Сидіння: поліестер та ПВХ
- Наповнювач із піноматеріалу: є
- Колір: сірий
- Відділення для банки: є
- Чохол: є
- Ширина крісла: 60 см
- Глибина крісла: 93 см
- Висота до сидіння: 46 см
- Висота крісла з урахуванням спинки: 111 см
- Розміри сидіння (ширина*глибина): 56*44 см
- Розмір у складеному вигляді: 104*24*16 см
- Вага: 4 кг
- Діаметр перетину каркасу: 16 мм
- Гарантія: 6 місяців
- Дуже міцне та зручне крісло.
Якісний матеріал сидіння та надійна металева рама гарантують необхідну міцність виробу. Спеціальне відділення для пляшки, банки або іншої ємності з напоєм.
Дуже швидко складається/розкладається. Для зручності транспортування і зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 930 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1110 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Вага | 4 г |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 16 |
| Наповнювач з піноматеріалу | є |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 56*44 см |
| Розміри у складеному вигляді | 104*24*16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴


