
Стол - бар пластиковий Keter Cool Bar RATTAN
5 800 ₴
- В наявності
- Код: 7290005828386
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стол - бар пластиковий Keter Cool Bar RATTAN
Функціональний садовий бар, який виконує функції підручного столика, а в розкладеному вигляді може служити класичним баром з контейнером для охолодження напоїв. Завдяки елегантному дизайну, відділенню під функціональності, Cool Bar є дуже корисним рішенням для організації дружніх і сімейних посиденьок в саду.
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Матеріал: фактурне плетіння пластику, що імітує ротанг;
Колір: коричневий.
Розмір, см: 49,5*49,5*57 - 84,5
Вага: 6 кг;
Максимальне навантаження: 30 кг;
Розмір упакування, см: 50*49,5*41
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Висота | 570 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 500 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 410 мм |
| Висота в складеному вигляді | 495 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 6 г |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Матеріал каркасу (опор) | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| З відсіком для зберігання | Так |
| Висота (мм) | 845 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴





