
Сковорода 200 з пластмасовою ручкою, з кришкою
371 ₴
- В наявності
- Код: 4820149872285
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Силумін (Україна)
- Тип: Сковорода
- Застосування: для смаження
- Матеріал: алюміній
- Емальована: так
- Об'єм: 0,8 л.
- Діаметр: 200 мм
- Товщина стінок: 4 – 6 мм.
- Товщина дна: 4 – 6 мм.
- Висота стінок: 35 мм.
- Габаритні розміри: 392 х 210 х 35 мм
- Вага: 0,900 кг
- Комплектація: з кришкою
- Тип ручки: не знімна
- Матеріал корпусу: литий алюмінієвий сплав
- Зовнішнє покриття: силікатна склоемаль
- Внутрішня сторона крацованная: без покриття
- Жаростійкий фурнітура: фенопласт
- Країна-виробник: Україна
- Упаковка: відсутня
Незамінна при приготуванні їжі в похідних умовах, при відпочинку на природі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота стінок | 35 мм |
| Вага | 900 г |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кришка | Є |
| Ручка | Незнімна |
| Діаметр | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Відсутній |
| Особливості | Незамінна при приготуванні їжі в похідних умовах, при відпочинку на природі., Має зовнішнє стеклоэмалевое термостійке покриття (до 600°С). |
| Товщина стінок | 4 – 6 мм. |
| Внутрішнє покриття | Крацованное без покриття |
| Товщина дна | 4 – 6 мм. |
| Габаритні розміри | 392 х 210 х 35 мм |
| Жаростійкий фурнітура | Фенопласт |
| Зовнішнє покриття | Силікатна склоемаль. |
| Емальована | Так |
| Внутрішня сторона крацованная | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371 ₴




