Характеристики:
- Бренд: Силумін (Україна)
- Тип: Сковорода
- Застосування: для смаження
- Матеріал: алюміній
- Емальована: так
- Об'єм: 1,3 л.
- Діаметр: 200 мм
- Товщина стінок: 4 – 6 мм
- Товщина дна: 4 – 6 мм
- Висота стінок: 54 мм
- Габаритні розміри: 393 х 211 х 54 мм
- Вага: 0,900 кг
- Комплектація: з кришкою
- Тип ручки: не знімна пластикова
- Матеріал корпусу: литий алюмінієвий сплав
- Зовнішнє покриття: силікатна склоемаль
- Внутрішня сторона крацованная: без покриття
- Жаростійкий фурнітура: фенопласт
- Країна-виробник: Україна
- Упаковка: відсутня
Незамінна при приготуванні їжі в похідних умовах, при відпочинку на природі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота стінок | 54 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 900 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Відсутній |
| Особливості | Незамінна при приготуванні їжі в похідних умовах, при відпочинку на природі., Має зовнішнє стеклоэмалевое термостійке покриття (до 600°С). |
| Ручка | Незнімна |
| Товщина стінок | 4 – 6 мм. |
| Внутрішнє покриття | Крацованное без покриття |
| Товщина дна | 4 – 6 мм. |
| Габаритні розміри | 393 х 211 х 54 мм |
| Жаростійкий фурнітура | Фенопласт |
| Зовнішнє покриття | Силікатна склоемаль. |
| Емальована | Так |
| Кришка | є |
| Діаметр | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





