Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 110
- Каркас: сталь
- Сидіння: поліестер та ПВХ
- Регульована спинка: так
- Наповнювач із піноматеріалу: є
- Колір: бежевий
- Ширина стільця: 52 см
- Глибина стільця: 52 см
- Висота до сидіння: 46 см
- Висота до спинки: 110 см
- Ширина та глибина сидіння: 52*50 см
- Розміри у складеному вигляді: 110*64*16 см
- Діаметр перетину каркасу: 22 мм
- Вага: 7 кг
- Упаковка: п/е пакет
- Гарантія: 6 місяців
Дуже міцне та зручне крісло. Сидіння виготовлене із високоякісного матеріалу. Конструкція крісла дозволяє розкладати так, щоб на ньому було зручно лежати.
Висока спинка. Додатковий затишок створює маленька подушечка, яка легко знімається. Зручні підлокітники, знизу яких знаходиться регулятор нахилу спинки крісла.
Швидко складається/розкладається.
Крім використання на природі може застосовуватися як додаткові "гостові" меблі в будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Глибина стільця | 520 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1110 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Вага | 110 г |
| Регульована спинка | Так |
| Макс. навантаження | 110 кг. |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 22 |
| Матеріал сидіння | Поліестер і ПВХ |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Наповнювач з піноматеріалу | Є в підголівнику |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 52*50 см |
| Розміри у складеному вигляді | 110*64*16 |
| Підголовник | є |
| Регулювання нахилу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 680 ₴


