Портативний біотуалет
Відмінним рішенням для людей похилого віку з обмеженими здібностями, стане придбання компактного біотуалету. Незамінним предметом гігієни стане він і в умовах відсутності каналізації. Його невеликі розміри і мінімальна висота особливо підійде для людей невисокого зросту.
Характеристики пропонованої моделі
Відсутність запахів і повна гігієнічність.
Можливість установки в будь-якому приміщенні.
Легкість експлуатації і компактні розміри.
Матеріал виготовлення — ударостійкий пластик, витримує максимальне навантаження 120 кг, довговічність гарантована.
Передбачена помпа для змиву води, сидіння і кришка.
Є заслінка нижнього бака та ручна помпа сильфонного типу.
Наявність ущільнювального клапана запобігає виходу рідини і запахів.
Об'єм верхнього бака становить -15 л, об'єм нижнього бака — 12 л.
Особливості наших послуг
Надається гарантія — 3 роки.
Гарантійними умовами є наявність гарантійного талона з даними і зобов'язаннями компанії і чек покупки товару.
Товар зі складу відправляємо в день оформлення замовлення.
Гарантуємо наявність запчастин і свого сервісного центру.
Встановлюємо вигідну вартість для роздрібних продажів і дилерів.
Придбання біотуалету Campa Potti Qube XG в нашій компанії — це надійний вибір, гнучкі умови, високий сервіс і професіоналізм.
Як купити біотуалет Campa Potti Qube XG в інтернет-магазині?
Замовлення на сайті або за телефоном
Дзвінок менеджера протягом 15 хвилин
Внесення передоплати будь-яким зручним способом
Доставка транспортною компанією або самовивіз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Система змиву | Ручна помпа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 414 мм |
| Висота сидіння | 408 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Ні |
| Кабіна | Ні |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий опис | Відсутність запахів і повна гігієнічність., Герметичний, Ударостійкий пластик, Наявність кнопки скидання тиску, Зручна ручка для перенесення, Заслінка нижнього бака, Наявність труби для зливу відходів |
| Об'єм нижнього бака туалету | 21 л |
| Тип туалету | Рідинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴









