Характеристики:
- Бренд: Силумін (Україна)
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Товщина металу: 1,5 мм.
- Тип: коптильня
- Решітка: є
- Матеріал: листовий метал
- Вага: 3,5 кг
- Розміри: 30*24*23 см
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 35*29*18 см
Комплектація:
- корпус - 1 шт
- кришка - 1 шт
- піддон для збору жиру - 1 шт
- решітка - 1 шт
- ручка кришки - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Джерело диму | Брикети, Тріска, Тирса |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 1 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 300 мм |
| Ширина коптильні | 240 мм |
| Висота коптильні | 230 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 299 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Листовий метал |
| Вага | 3.5 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
| Комплектація кришкою | є |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴



