Характеристики:
- Бренд: Snips (Італія)
- Призначення: зберігання продуктів
- Матеріал: харчовий пластик
- Колір: синій; прозорий
- Акумулятор температури: є
- Об'єм: 7 л
- Розмір: 39*34,5*15,5 см
- Упаковка: п/е плівка
- Кількість акумуляторів температури: 2 шт.
- Вміст акумулятора температури: дистильована вода - 312 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 7000 л |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 155 мм |
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контейнерів | Контейнери для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴




