Органайзер Keter Corner Tool Rack Compact Corner Tool Rack від компанії Keter — це кутовий, настінний органайзер, необхідний для компактного зберігання Вашого садового або домашнього інструменту.
Компактна модель дозволить зберігати до 24 різних інструментів, включаючи інструменти з довгими ручками.
Переваги:
- Вміщує до 24 садових інструмента, у тому числі інструменти з довгими ручками Відсік для зберігання аксесуарів
- Передні пази надають зручний доступ до інструментів з довгими рукоятками
- Легка збірка, не потрібні інструменти
- Можливість кріплення до стіни для додаткової стійкості
Характеристики:
- Бренд: Keter® (Ізраїль)
- Матеріал: пластик, поліпропілен
- Колір: підстава чорне, підпірки сірі
- Розмір зовнішній: 76,2*61*88 см
- Вага: 2,5 кг
- Розміри в упаковці: 57*57*89 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 24 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 762 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 880 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Переваги | Можливість кріплення до стіни для додаткової стійкості, Легка збірка, не потрібні інструменти, Передні пази надають зручний доступ до інструментів з довгими рукоятками, зберігання інструментів з довгими ручками, кутовий, настінний органайзер, відсік для зберігання аксесуарів |
| Кількість інструментів для зберігання | 24 |
| Розміри в упаковці, див. | 57*57*89 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴


