Характеристики:
- Бренд: Snips (Італія)
- Призначення: зберігання продуктів
- Матеріал: харчовий пластик
- Колір: червоний; зелений; прозорий
- Об'єм: 3 л
- Розмір: 31,5*18*11,8 см
- Упаковка: п/е плівка
- У комплектацію входить знімний піддон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 3000 л |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 118 мм |
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контейнерів | Контейнери для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴




