
Стіл для саду пластиковий Keter Elise, бежевий
3 600 ₴
- В наявності
- Код: 8711245139746
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий стіл - економічне і практичне рішення для дачі.
Пластикові столи коштують недорого, не потребують особливого догляду, довго служать і не втрачають зовнішній вигляд.
Пластиковий стіл Elise - це стіл з пластику, до якого ви зможете підібрати стільці виробництва компанії KETER і скласти таким чином обідній комплект для дачі.
Стіл Elise ідеальний для відпочинку сім'ї, також може бути використаний для літнього кафе.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Виготовлений з міцного пластику
- Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
- Колір не вигорає на сонці
- Легко мити і зручно зберігати
- Отвір для парасольки
Характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен;
- Колір: бежевий;
- Бренд: Curver® (Угорщина);
- Розмір: 137*90*73 см
- Вага: 6,5 кг
- Макс. навантаження: 75 кг
- Розмір упаковки: 136*90*7,3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1370 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 730 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 1360 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 900 мм |
| Висота в складеному вигляді | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Переваги | Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається, Легко мити і зберігати, Отвір для парасольки |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 6.5 г |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| З отвором для парасольки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴
