Стіл для саду пластиковий Keter Dante, коричневий
Пластиковий стіл Данте виділяється серед інших завдяки оригінальному дизайну ніжок.
Міцний і стильний стіл Данте - це вигідна покупка і практичне рішення для дачі. Ви можете купити стіл з пластику в комплекті зі стільцями виробництва групи компаній KETER.
Переваги
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама – не іржавіє і не гниє
Кольори не вигоряють на сонці
Отвір під парасольку
Каркас: пластик, поліпропілен
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Колір: коричневий
Розмір: 160*90*73 см
Розмір упаковки: 160*90*5,5 см
Вага: 10,5 кг
Макс. навантаження: 75 кг
ВАРІАЦІЯ КОЛЬОРУ:
ЗЕЛЕНИЙ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 55 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.5 г |
| Глибина | 730 |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал стільниці | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Отвір для парасольки, Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
| З отвором для парасольки | Так |
| Тип товару | Садові і пляжні пластикові столи |
| Колір крісла | Коричневий |
| Ширина в складеному вигляді | 1600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 521 ₴



