
Стілець садовий пластиковий Keter Bali коричневий
2 460 ₴
- В наявності
- Код: 7290005559952
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий стілець з підлокітниками Bali - це зручна спинка, підлокітники і стильний дизайн під штучний ротанг, який чудово поєднується з іншими виробами з пластика, що імітує штучний ротанг.
Переваги
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Не вимагається збірка
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
Характеристики:
- Бренд: Keter® (Ізраїль);
- Матеріал: мистецтв. ротанг (пластик, поліпропілен);
- Колір: коричневий;
- Розмір: 55*60*83 см
- Вага: 3,6 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Розмір упаковки: 55*60*83 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 550 см |
| Глибина стільця | 600 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 см |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 3.6 г |
| Основні | |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴




