Термосумка Ezetil Keep Cool Professional 12, 12 л
Бренд: Ezetil® (Німеччина)
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Клапан швидкого доступу: є
Колір: коричневий;чорний
Об'єм: 12 л
Вага: 0,5 кг
Розміри (Д/Ш/В): 36*20*26 см
Термозоляция: піноматеріали і відображає срібна фольга в кришці
Зовнішній матеріал: міцний нейлоновий матеріал
Упаковка: п/е пакет
Щільна застібка-блискавка. Внутрішня водонепроникна оболонка без шва. Змінна регульована лямка. Передні і бічні кишені мають додаткові відсіки для мобільного телефону, CD-плеєра, MP3-плеєра. На кришці - резинка для кріплення одягу, газети, журналу. Кишені на внутрішній поверхні кришки для розміщення акумуляторів холоду IcePack
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Наявність клапана для швидкого доступу | є |
| Термоізоляційний шар | Алюмінієвий термопласт |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117 ₴



