Компостер садовий Keter E-Composter 470 л
ЗАВАНТАЖИТИ ІНСТРУКЦІЮ PDF
Бренд: Keter® (Ізраїль)
Гарантійний термін: 3 міс.
Матеріал: пластик, поліпропілен
Колір: чорний
Розмір зовнішній: 79*79*79 см
Вага: 7 кг
Об'єм: 470 л
Дно в комплект не входить
Розміри в упаковці: 80*11*79 см.
Садовий компостер E-Composter - готовий пластиковий компостер від групи компаній KETER прийшов на зміну саморобним компостним ямам. Невеликий компостер може бути встановлений в будь-якому зручному для вас місці на дачній ділянці.
Е-компостер - це пластиковий короб з кришкою і бічними отворами, що закриваються, для вилучення компосту. Принцип роботи компостера - простий. У верхню частину викидаються всі харчові відходи, скошена трава, бур'яни, також все, що має органічне походження, крім кісток і періодично поливається водою. Незабаром в нижній частині компостера утворюється органічне добриво, яке можна використовувати для підгодівлі рослин.
Переваги:
в компостері передбачені отвори для вентиляції, що прискорює процес переробки;
бічні дверцята зроблені як совки для збору компосту;
компостер виконаний з вторсировини;
швидка і легка збірка без додаткових інструментів;
водозбірна чаша на даху для прискорення процесу гниття;
відсутність запаху.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота | 790 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 790 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | бічні дверцята зроблені як совки для збору компосту, отвори для вентиляції, Легка збірка, не потрібні інструменти, виготовлений з безпечного нетоксичного пластику, підлягає вторинній переробці, якісний матеріал, не піддається атмосферним явищам, колір - не вицвітає під дією ультрафіолетових променів, міцна конструкція прослужить довгі роки і не потребує обслуговування, Незалежний від погодних умов, Мобільна конструкція, Легко мити і зберігати, Виготовлений з міцного пластику, Легко збирається, відсутність запаху |
| Розміри упаковки, см | 80*11*79 |
| Тип товару | Компостери садові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 177 ₴







