Сучасний за формою і зручний у використанні стілець Harmony стане ідеальним доповненням для присадибної ділянки, тераси, а також для інтер'єру будинку.
Зручна спинка і сидіння, панельна вставка з фактурою, що нагадує поверхню деревини, є безсумнівними перевагами даної моделі.
Стілець легко збирається, чиститься і стійкий до впливу погодних умов.
Стильний стілець із пластику Harmony можна компонувати з пластиковими столами виробництва групи компаній KETER, СURVER. Стілець зручний у використанні, простий в очищенні.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Виготовлений з міцного пластику
- Фактурна панельна вставка, яка імітує поверхню деревини
- Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
- Не вимагає збірки
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не вигорає і не тьмяніє
Характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен;
- Колір: білий; бежевий;
- Бренд: Keter® (Ізраїль);
- Розмір: 49*58*86 см
- Вага: 3,7 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Колір меблів | Бежевий|Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 822 ₴





