Термосумка Thermos K2, 24 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: сірий; синій
Об'єм: 24 л
Розмір: 32*27*26 см
Система ізоляції: IsoTec
Зовнішній матеріал: водостійкий нейлон
Підкладка: PVC (синтетичний термопласт)
Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 24 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 26 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Матеріал | Водостійкий нейлон |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Наявність клапана для швидкого доступу | є |
| Підкладка | PVC |
| Система ізоляції | IsoTec В |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



