Характеристики:
- Сопло, що обертається і пом'якшена ручка
- Бренд: Verdemax® (Італія)
- Розмір: шир. 3,5 х вис.15 см
- Матеріал: пластиковий корпус;
- Режими подачі струменю: конус, струмінь, розсіювана струмінь
- Вага, кг: 0,05
- Тип упаковки: блістер
- Термін реалізації: необмежений
- Гарантійний термін: 6 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verdemax |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Накінечник для шланга |
| Матеріал | Пластик |
| Регулювання струменя | Так |
| Типи струменя | Конусний струмінь, Товстий прямий струмінь |
| Фіксація витрати води | Так |
| Тип підключення шланга | Конекторний |
| Діаметр шланга, що підключається | 3/4", 5/8", 1/2" |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Блістер |
| Тип товару | Насадки-зрошувачі |
| Вага(кг) | 0.05 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴

