
| Глибина | 26 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Висота | 31 см |
Характеристики:
- Бренд: Igloo (США)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Клапан швидкого доступу: є
- Колір: камуфляж
- Об'єм: 12 л
- Вага: 0,54 кг
- Розмір зовнішній (Д*Ш*В): 26,5*21,5*31 см
- Внутрішній розмір (Д*Ш*В): 25,5*15*30 см
- Матеріал: поліестер 600 D, підкладка PEVA
- Упаковка: п/е плівка
- Зберігає температурний режим з використанням акумуляторів температури.
- Укомплектований ремені з м'яким наповнювачем для транспортування на плечах
- Упаковка: п/е плівка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 12 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 540 г |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 21.5 см |
| Глибина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Підкладка | PEVA |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 480 ₴





