Термосумка IGLOO PM GRIPPER 9, 6 л
Бренд: Igloo (США)
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Клапан швидкого доступу: є
Колір: блакитний;чорний;сірий
Об'єм: 6 л
Вага: 0,25 кг
Розмір зовнішній: (Д*Ш*В): 22*16*23 см
Внутрішній розмір: (Д*Ш*В): 21*15*12 см
Матеріал: поліестер 600 D, підкладка PEVA
Упаковка: п/е плівка
Зберігає температурний режим з використанням акумуляторів температури.
Укомплектована прорезиненою ручкою для транспортування. Сумка має два окремих відсіки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 6 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 250 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 16 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Підкладка | PEVA |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
| Фільтр обсягу термосумок | 1-9 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴


