
Стілець садовий пластиковий Keter Samanna бежевий
2 160 ₴
- В наявності
- Код: 8711245126401
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець Samanna - це поєднання міцної конструкції і класичної елегантності. Зручний стілець, комфортна спинка виконана з фактурою ротанговго плетіння, надійні підлокітники забезпечують оптимальний комфорт під час сидіння.
Виріб характеризується міцністю і стійкістю до пошкоджень, тривалого впливу погодних умов, УФ-променів.
Стілець із пластику Samanna поєднує в собі елементи гладкого пластика та пластику, що імітує штучний ротанг.
Таким чином, даний стілець чудово поєднується з іншими меблями KETER, представленої на нашому сайті.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Виготовлений з міцного пластику
- Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
- Не потребує складання
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не вигорає і не тьмяніє
- Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт
Характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен;
- Колір: бежевий;
- Бренд: Allibert® (Нідерланди);
- Розмір: 58*53*83 см
- Вага: 2,8 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 530 см |
| Глибина стільця | 580 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 см |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 2.8 г |
| Основні | |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Вага | 2.8 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴



