
Горщик для квітів Keter 39 л. Cylinder Planter Large коричневий
2 295 ₴
- В наявності
- Код: 7290103664206
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндричний горщик під штучний ротанг - це відмінне доповнення до будь-якого комплекту меблів виробництва групи компаній KETER.
Горщик може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Для цього передбачена дренажна пробка.
Можливість скомпонувати в комплекті 3 горщика різного розміру від більшого до меншого, завдяки чому стильно оформити зону відпочинку.
Характеристики:
- Бренд: Keter® (Ізраїль)
- Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен)
- Колір: коричневий
- Висота: 44,3 см
- Діаметр: 44 см
- Вага: 2,8 кг
- Об'єм: 39 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 440 мм |
| Висота | 443 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Об`єм | 39 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | під плетену шерсть |
| Тип товару | Горщик |
| Переваги горщика | Виготовлений з міцного пластику, піднесений дно, дренажна пробка, стійкий до погодних умов, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, подвійні стінки, легко чистити, для вулиці і приміщень |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Коричневий |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴







