Характеристики:
- Бренд: Mega® (США)
- Тип: вакуумний термос
- Застосування: для напоїв
- Матеріал корпусу: пластик
- Колба: скло
- Температурний режим: тепло/холод
- Трив. збер. холоду: 24 год
- Трив. збер. тепла: 8 год
- Колір: синій
- Кількість чашок: 1 чашка
- Гарантія: 1 рік
- Висота, см: 26
- Глибина (см): 19
- Діаметр (см): 9.5
- Діаметр горловини (см): 4
- Вага (кг): 0.41
Пробка – закручується, оснащена спеціальною горловиною, яка дозволяє легко і акуратно наливати, або пити вміст безпосередньо з термоса, не відгвинчуючи пробку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Скло |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 410 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | ударостійкий корпус, Пробка – закручується, оснащена спеціальною горловиною, яка дозволяє легко і акуратно наливати, або пити вміст безпосередньо з термоса, не відгвинчуючи пробку., Герметичний |
| Матеріал корпусу | Пластик|Нержавіюча сталь |
| Об'єм мл | 500 - 990 мл |
| Діаметр підстави | 95 мм |
| Діаметр горловини | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴



