Характеристики:
- Бренд: Ferraboli® (Італія)
- Кількість пальників: 2
- П'єзопідпал: є
- Додаткова полиця: є
- Кришка: є
- Колеса: є
- Колір: чорний;сталевий
- Розмір гриля: 127*65*105 см
- Матеріал: сталь із жаростійким покриттям
- Розмір знімної решітки: 45*40 см
- Вага: 22 кг
- Потужність: 10 Квт
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Паковання: картонна коробка
- Розмір упаковки: 77*57*47 см
Комплектація
- гриль кришка з ручкою бічний столик вмонтований — 2 шт.
- конфорка — 2 шт.
- полиця-піддон — 1 шт.
- колесо — 4 шт.
Гриль газовий 072 Urano, виробництва Італії, виготовлений із високоякісної сталі та має жаростійке покриття.
Гриль із двома конфорками, які легко запалюються завдяки п'єзорозпалінню. Додаткова полиця для газового балона та два додаткові бічні столики.
Гриль також обладнаний чотирма колесами й тому Вам не становитиме труднощів перемістити його з одного місця на інше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferraboli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Газ |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 3 (шт.) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 400 мм |
| Ширина робочої поверхні | 450 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 1270 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага | 22 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
| Пальники | 2 шт. по 12 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 600 ₴



