Характеристики:
- Бренд: Mica Decorations® (Нідерланди);
- Матеріал: пластик;
- Колір: рожевий;
- Вага: 0,68 кг
Розміри горщика:
- Довжина: 27 см
- Ширина: 21 см
- Висота: 34 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | MICA Decorations |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підвісна, Настінна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 0.68 кг |
| Об`єм | 3.8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 3.8 л |
| Тип товару | Горщик |
| Переваги горщика | ручка-фіксатор, Виготовлений з міцного пластику, легко чистити, для вулиці і приміщень |
| Особливості | C ланцюжком |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

