Термосумка Thermos Radiance 36Can Cooler, 26 л
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Клапан швидкого доступу: є
Колір: сірий; синій
Об'єм: 26 л
Вага: 0,6 кг.
Розміри (Д*Ш*В): 33*25,4*33 см
Система ізоляції: PU
Зовнішній матеріал: 500D поліестер
Підкладка: PEVA
Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 26 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 26 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Наявність клапана для швидкого доступу | є |
| Підкладка | PEVA |
| Система ізоляції | PU |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 257 ₴

