Термосумка Thermos Geo Trek Cool 48Can Cooler, 35 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Колір: блакитний, синій
Об'єм: 35 л
Вага: 0,5 кг
Розміри (Д*Ш*В): 44*25*30 см
Система ізоляції: PU
Зовнішній матеріал: 400D поліестер
Підкладка: PEVA
Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Водостійкий нейлон |
| Підкладка | PEVA |
| Система ізоляції | IsoTec В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




