
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 34 см |
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: жовтий; коричневий
- Об'єм: 20 л
- Розмір: 42*17*34 см
- Матеріал: поліестер
- Підкладка: алюмінієвий термопласт
- Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 20 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴


