
Сумка холодильник 11 л Time Eco TE-311S Термосумка
840 ₴
- В наявності
- Код: 6215028111568_2
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

| Глибина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 27 см |
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: сірий
- Об'єм: 11 л
- Розмір: 26*20*27 см
- Матеріал: поліестер
- Термоізоляційний шар: PEVA
- Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 11 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴




