Характеристики:
- Бренд: Verdemax® (Італія)
- Довжина: 32 см
- Матеріал: сталь з кольоровим покриттям, ручка - пластик
- Ширина робочої поверхні граблів: 8 см
- Металеві прути: 5 шт
- Вага: 0,18 кг
- Гарантійний термін: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verdemax |
| Країна виробник | Італія |
| Тип інструменту | Граблі штирьові |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 80 мм |
| Кількість зубів | 5 |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Граблі, культивароры |
| Довжина виробу | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴

