
Ножиці великі з хвилястим лезом арт. 4165
1 965 ₴
- В наявності
- Код: 8015358041652
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Verdemax® (Італія)
- Довжина: 62 см
- Матеріал: лезо - сталь з тефлоновим покриттям, ручки - метал з пластиковим покриттям
- Вага, кг: 1,25
- Тип упаковки: блістер
- Гарантійний термін: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Verdemax |
| Країна виробник | Італія |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 220 мм |
| Загальна довжина | 620 мм |
| Вага | 1.25 кг |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Мішок насадка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Блістер |
| Тип товару | Ножиці |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Рукоятка | Виконана в ергономічному дизайні, прогумована |
| Матеріал рукоятки | Метал з пластиковим покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 965 ₴

