Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Комплектація: стіл
- Каркас: сталь
- Стільниця: вогнетривкий пластик
- Колір: білий
- Ширина столу: 60 см
- Довжина столу: 120 см
- Висота столу: 70 см
- Розміри в складеному вигляді: 120*60*3 см
- Діаметр перетину каркасу: 22*19 мм
- Максимальне навантаження: 30 кг
- Вага: 9.6 кг
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 121,5*5.5*62 см
- Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Чохол для зберігання й транспортування | False |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 22*19 |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Максимально допустиме навантаження | 30 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Можливість регулювання по висоті опор | False |
| Отвір у стільниці для парасольки | False |
| Тип меблів | Портативні столи |
| Вага | 9.6 г |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Ширина в складеному вигляді | 1200 |
| Глибина в складеному вигляді | 600 мм |
| Висота в складеному вигляді | 30 мм |
| Упаковка | п/е плівка |
| Висота | 700.0 |
| Довжина | 1200.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴



