
Стілець садовий пластиковий Keter Aruba, зелений
3 000 ₴
- В наявності
- Код: 8711245131580
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний пластиковий стілець з підлокітниками Aruba - відмінний стілець для дачі з гладкого пластику виробництва групи компаній KETER.
Зручна спинка, підлокітники, стильний дизайн.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
- Складається
Характеристики:
- Бренд: Allibert® (Нідерланди)
- Каркас: пластик, поліпропілен
- Сидіння: пластик, поліпропілен
- Колір: зелений
- Розмір: 61*72*110 см
- Вага: 5 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Розміри в упаковці: 61*11,5*90 см
- Упаковка: п/е плівка
- Варіації кольору: Сірий Синій
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 610 см |
| Глибина стільця | 720 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1100 см |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е плівка |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Регульована спинка, Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 5 г |
| Розміри в упаковці, див. | 61*11,5*90 |
| Регулювання нахилу | є |
| Основні | |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Вага | 5 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴
