Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Форма: круглий
- Портативний: так
- Кришка: є
- Колеса: є
- Колір: чорний
- Розмір гриля: 47,5*43*73 см
- Діаметр решітки: 41,5 см
- Матеріал: сталь з жаростійким емалевим покриттям
- Вага: 4,2 кг
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Товщина металу: 1 мм
Матеріал: сталь з жаростійким емалевим покриттям; решітка для приготування - сталь хромована; ємність для попелу - сталь з покриттям; ручки бакелітові; колеса - пластик.
Призначений для використання на твердому паливі - вугіллі.
Комплектація:
- гриль (кришка і нижня чаша) - 1 шт
- хромована решітка, ø 41,5 см - 1 шт
- кришка з ручкою - 1 шт
- ємність для попелу - 1 шт
- полиця для аксесуарів - 1 шт
- колеса, пластик - 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Кругла |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 1 мм |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 415 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 430 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага | 4.2 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
| Конструкція | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴






