Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: металеві
- Макс. навантаження (кг): 70
- Колір: чорний
- Розмір (Д*Ш*В): 57*41*20 см
- Вага: 3,1 кг
- Каркас: Ø 16 мм, Ø 12 мм, Ø 6 мм, плоскі полози Ø 30*15 мм
- Сидіння: матеріал - подвійна тканина Оксфорд 600D з наповнювачем
- Розміри сидіння (Д*Ш): 34*33,5 см
- Упаковка: відсутня
- В комплект входить тяговий ремінь 200 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 20 см |
| Маса | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. навантаження | 70 кг. |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Каркас (мм) | Ø 16, Ø 12, Ø 6, плоскі полози Ø 30*15 мм |
| Матеріал санок | Металеві |
| Тип санок | Санки |
| Вікова група | Для дорослих |
| Розміри сидіння | 33.5*34 див. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴





