Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Застосування: універсальна
- Гарантійний термін: 30 днів
- Тип: об'ємна
- Матеріал: сталь хромована
- Ручка: дерев'яна
- Посилені прути: так
- Розміри решітки: 42*33 см
- Довжина ручки: 35 см
- Загальна довжина: 68 см
- Вага: 0,97 кг
- Упаковка: картонний рукав, п/е пакет
Конструкція решітки дозволяє готувати страви з великих частин продуктів (стейки, птиця, риба та ін).
Виготовлена з високоякісної сталі з гальванічним покриттям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Хромована сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 420 мм |
| Ширина робочої поверхні | 330 мм |
| Довжина ручки | 350 мм |
| Вага | 970 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Об'ємна |
| Гарантійний термін (міс.) | 1 |
| Довжина з ручкою (мм) | 680 |
| Посилені прути | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴

