Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Застосування: універсальна
- Гарантійний термін: 1 міс.
- Тип: плоска
- Матеріал: сталь хромована
- Ручка: дерев'яна
- Довжина з ручкою: 58 см
- Розміри решітки (см) (Д*Ш*В): 24*25*2
- Вага (гр.): 200
- Упаковка: п/е плівка
Виготовлена з високоякісної сталі з гальванічним покриттям.
Використовується для готування блюд з м'яса (стейки, гамбургери та ін), риби, овочів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Хромована сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 240 мм |
| Ширина робочої поверхні | 250 мм |
| Довжина ручки | 300 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Плоска |
| Гарантійний термін (міс.) | 1 |
| Довжина з ручкою (мм) | 580 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴

