Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: крісло
- Максимальне навантаження (кг): 110
- Каркас: сталь
- Сидіння: 70% ПВХ +30% терилен
- Регульована спинка: так
- Колір: сірий
- Розмір загальний (Ш*Д*В): 93*64*114 см.
- Спинка (В*Ш): 77*50 см.
- Сидіння (В*Ш): 50*48 см.
- Висота до сидіння: 48 см.
- Сидіння в розкладеному вигляді: 158 см см.
- Розміри в складеному вигляді (Ш*Д*В): 65*103*17 см.
- Діаметр перетину каркасу: 22 мм.
- Вага: 5,85 кг.
- Пакування: п/е пакет
- Гарантія: 6 місяців
- Дуже міцне й зручне крісло.
Сидіння виготовлено з міцної "дихаючої" сітки. Конструкція крісла дозволяє розкладати його так, щоб на ньому було зручно лежати.
Висока спинка. Додатковий затишок створює маленька подушечка, яка легко знімається. Зручні підлокітники, знизу яких знаходиться регулятор нахилу спинки крісла Швидко складається/розкладається.
Крім використання на природі можуть застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е плівка |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Вага | 7 г |
| Регульована спинка | Так |
| Макс. навантаження | 110 кг. |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 22 |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Наповнювач з піноматеріалу | Є в підголівнику |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 52*50 см |
| Розміри у складеному вигляді | 110*64*16 |
| Підголовник | є |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | False |
| Регульовані опори | False |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Чохол для зберігання й транспортування | False |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Глибина стільця | 520 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 110 мм |
| Вага | 7 г |
| Стан | Нове |
| Максимально допустиме навантаження | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴



