Біотуалет
Легкість в експлуатації і повна гігієнічність дозволять встановити біотуалет в різних місцях: на складі, в будинку, на дачі, на будівництві, виставках, презентаціях.
Опис характеристик
Матеріал виготовлення — ударостійкий пластик.
Максимальне навантаження — 120 кг
Об'єм верхнього бака становить -15 л., об'єм нижнього бака — 21 л.
На нижньому баку є зручна ручка для перенесення його до місця зливу.
Завдяки спеціальній біологічній рідині відбувається швидке розщеплення відходів, усунення мікробів і неприємних запахів.
Оснащений заслінкою нижнього бака і ручною помпою сильфонного типу.
Є індикатор заповнення бака для стоків.
Наші можливості – ваші переваги
Зручне оформлення замовлення, не виходячи з дому — за телефоном або на сайті.
Надається гарантія — 3 роки.
При купівлі видається гарантійний талон з даними і зобов'язаннями компанії.
Підтримуємо доступну цінову політику, а для оптових покупців надаємо вигідні знижки.
Способи оплати: накладений платіж при отриманні на Новій Пошті або готівкою при самовивозі і доставці по Києву.
Вибравши біотуалет Campa Potti Qube XGL, ви отримуєте товар високої якості за розумною ціною і тим самим забезпечуєте, власний комфорт. Оцініть пряме співробітництво без посередників!
Як купити біотуалет Campa Potti Qube XGL в інтернет-магазині?
Замовлення на сайті або за телефоном
Дзвінок менеджера протягом 15 хвилин
Внесення передоплати будь-яким зручним способом
Доставка транспортною компанією або самовивіз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Система змиву | Ручна помпа |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Бумагодержатель | Ні |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 414 мм |
| Висота сидіння | 408 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий опис | Відсутність запахів і повна гігієнічність., Герметичний, Ударостійкий пластик, Наявність кнопки скидання тиску, Зручна ручка для перенесення, Заслінка нижнього бака, Наявність труби для зливу відходів |
| Об'єм нижнього бака туалету | 21 л |
| Тип туалету | Рідинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 292 ₴










