Портативний біотуалет
У випадках відсутності каналізації пропонуємо оптимальне рішення — придбання біотуалет Porta Potti Qube 165 Luxe, дія якого заснована на наявності біологічної рідини, що видаляє запахи та мікроби.
Ключові особливості моделі Porta Potti Qube 165 Luxe
Топ продажів — ідеальне співвідношення ціна-якість.
Зручність експлуатації і легкість установки в будь-яких приміщеннях.
Відсутність запахів і повна гігієнічність.
Об'єм верхнього бака становить -15 л., об'єм нижнього бака — 21 л.
Ударостійкий пластик, з якого виготовлений біотуалет, гарантує його довговічність.
Є ущільнювальний клапан і індикатор заповнення бака для стоків.
Оснащений заслінкою нижнього бака і ручною помпою сильфонного типу.
Наявність зручної ручки на нижньому баку дозволить переносити його до місця зливу відходів.
Причини, по яких вибирають саме нас
Відправка товару здійснюється в день замовлення або на наступний день.
Доставляємо кур'єром по Києву або транспортними компаніями по Україні протягом 1-2 днів.
Пропонована нами продукція та вартість завжди актуальна, і відповідає заявленим характеристикам.
Менеджери нашої компанії надають детальну консультацію в індивідуальному порядку.
Завдяки прямим поставкам від виробника і власного виробництва, ми можемо підтримувати доступний ціновий діапазон.
Для оптових продажів передбачено спеціальні знижки.
Купуючи біотуалети в нашій компанії — це завжди надійний вибір, гнучкі умови, високий сервіс і професіоналізм.
Як купити біотуалет Porta Potti Qube 165 Luxe в інтернет-магазині?
Замовлення на сайті або за телефоном
Дзвінок менеджера протягом 15 хвилин
Внесення передоплати будь-яким зручним способом
Доставка транспортною компанією або самовивіз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Система змиву | Ручна помпа |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | |
| Бумагодержатель | Ні |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 414 мм |
| Висота сидіння | 410 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий опис | Відсутність запахів і повна гігієнічність., Герметичний, Ударостійкий пластик, Наявність кнопки скидання тиску, Зручна ручка для перенесення, Заслінка нижнього бака, Наявність труби для зливу відходів |
| Об'єм нижнього бака туалету | 21 л |
| Тип туалету | Рідинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 292 ₴










