Автохолодильник Ezetil E3000A 12/24/230, 25 л
Опис автохолодильника Ezetil E3000 25 л, 12/24/230V AES/LCD
Дана модель відрізняється оригінальним дизайном, а також встановленим рідкокристалічним дисплеєм. Замовити автохолодильник Ezetil E3000 можна в нашому інтернет магазині за доступною вартості. Зверніть увагу, ми пропонуємо оптимальні умови для співпраці. У нас, представлені виключно якісні товари, які відрізняються тривалим терміном експлуатації. Наш інтернет магазин пропонує клієнтам купити автохолодильник в Україні за оптимальною ціною.
Технічні особливості
Ця модель автохолодильники під'єднується до різних джерел живлення, що має напругу 12 / 24 /230 Ст. Слід відзначити, що в це пристрій вмонтовано адаптер 230В, плюс система ЕЕІ, завдяки цьому потреба потужності залежить від режиму роботи. Виходить, що агрегат переводитися в режим охолодження, в результаті істотно падає споживання електроенергії. Особливої уваги заслуговує вентилятор, які швидко і ефективно охолоджує.
Пристрій працює від бортової автомобільної, так і від домашньої мереж.
На портативном автомобильном холодильнике присутствует дисплей, где представлена температура внутри и снаружи, плюс пользователь может настроить действующее время.
Ручка для транспортировки холодильника выполнена из пластика.
Эффективная система защиты от разрядки холодильника.
Присутствует встроенная система интеллектуального энергосбережения, а также возможность контролировать темп набора температуры.
На тыльной стороне крышки присутствует специальное отделение, куда вмонтированы шнуры питания.
Товар ставитися до рейтингу енергоефективності A+, що дозволяє економити фінансові витрати на електроенергію.
Автохолодильник проводитися з екологічно чистого пластику, тим самим є безпечним для здоров'я людини.
Детальніше: https://modashoping.in.ua/p666862299-avtoholodilnik-ezetil-e3000.html
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Загальний об`єм | 25 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 22 град. |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л |
| Термостат | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Автономне збереження холоду | 6 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 г |
| Місткість | 1.5 л. пляшки 4 шт., 0.33 л. банки 34 шт. |
| Внутрішні розміри | 30*21*37 см |
| Дельта температури | -22 С |
| Напруга струму | 12/24/220V|12/220V |
| Об'єм, л | 21-30 л |
| Режим роботи | Охолодження |
| Сила струму | 4А |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Тип автохолодильників | Термоелектричний |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Упаковка | Картонна коробка |
| переваги автохолодильники | оснащений захистом від розрядки акумуляторної батареї і температурним дисплеєм, Пінополіуретанова ізоляція зберігає продукти і напої холодними протягом довгого часу навіть при відключенні електроживлення, спеціальне гумове ущільнення кришки покращує термоізоляційні властивості, ефективна система охолодження не вимагає обслуговування, гарантує оптимальний режим охолодження, внутрішній вентилятор забезпечує швидкий і постійний ефект охолодження, відсік для зберігання шнура живлення і штепсельної вилки вмонтований в кришку, процесор керує системою охолодження і регулює споживану потужність автоматично |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴








