Компостер садовий Keter Mega Composter 650 л
ЗАВАНТАЖИТИ ІНСТРУКЦІЮ PDF
Бренд: Keter® (Ізраїль)
Гарантійний термін: 3 міс.
Матеріал: пластик, поліпропілен
Колір: сірий
Розмір зовнішній: 87*87*107 см.
Розмір упаковки: 90*10*107 см.
Вага: 9 кг
Об'єм: 650 л
Дно в комплект не входить
Садовий компостер Mega Composter - ергономічна альтернатива саморобним компостерним ямам - готовий пластиковий компостер від групи компаній KETER. Mega Composter - це пластиковий короб з кришкою і бічними отворами, що закриваються, для вилучення компосту. Принцип роботи компостера - простий. У верхню частину викидаються всі харчові відходи, скошена трава, бур'яни, також все, що має органічне походження, крім кісток, і періодично поливається водою. Незабаром в нижній частині компостера утворюється органічне добриво, яке можна використовувати для підгодівлі рослин.
Переваги:
в компостері передбачені отвори для вентиляції, що прискорює процес переробки;
бічні дверцята зроблені як совки для збору компосту;
компостер виготовлений з вторсировини;
швидка і легка збірка без додаткових інструментів;
відсутність запаху.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота | 1070 мм |
| Довжина | 870 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 г |
| Вага (кг) | 9 |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | виготовлений з безпечного нетоксичного пластику, підлягає вторинній переробці, якісний матеріал, не піддається атмосферним явищам, колір - не вицвітає під дією ультрафіолетових променів, Незалежний від погодних умов, Мобільна конструкція, Легко мити і зберігати, Виготовлений з міцного пластику, Легко збирається, отвори для вентиляції, бічні дверцята зроблені як совки для збору компосту, відсутність запаху, Легка збірка, не потрібні інструменти |
| Розміри упаковки, см | 90*10*107 див. |
| Тип товару | Компостери садові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 351 ₴










