
Ящик для зовнішнього зберігання KETER STORE-IT-OUT Ultra 2000 л
38 400 ₴
- В наявності
- Код: 7290106922471
Свіжий погляд на зберігання інструменту та садового інвентарю - садові ящики виробництва компанії Keter.
Простий і в той же час елегантний дизайн, універсальний колір і текстура, що імітує натуральне дерево, дозволяють розмістити ящик в будь-якому місці в саду або заміській ділянці, доповнивши загальну композицію.
Завдяки габаритним розмірам, в ящику багато простору для зберігання важкого обладнання та інструментів: газонокосарки, барбекю, садових меблів, садового інвентарю, а також великих сміттєвих баків - конструкція передбачає кріплення кришок сміттєвих баків до кришки ящика для зберігання, спрощує використання і відкриття скриньки для викидання сміття.
Поріг ящика має заокруглену форму, завдяки чому габаритні предмети легко поміщати всередину.
Перед монтажем скриньки важливо підготувати поверхню у відповідності з рекомендаціями виробника - ретельно очистити і вирівняти, це забезпечить тривалу і правильну експлуатацію виробу.
Особливості:
- легке відкриття кришки завдяки гідравлічним пістонам;
- в конструкції передбачені отвори для монтажу полиць;
- можливість замикати на навісний замок (в комплект не входить);
- двоє великих дверей привабливого дизайну широко відкриваються для зручного доступу;
- об'єм внутрішнього простору для зберігання - 2000 л (вміщає 2 * 240 л сміттєві баки);
- міцна конструкція прослужить довгі роки і не вимагає обслуговування; якісний матеріал, не піддається атмосферним явищам, колір - не вицвітає під дією ультрафіолетових променів;
- виготовлений з безпечного нетоксичного пластику, підлягає вторинній переробці
Характеристики:
- Матеріал: пластик, що імітує поверхню деревини
- Колір: бежевий+коричневий;
- Бренд: Keter® (Ізраїль);
- Розміри: 177*113*134 см
- Вага: 44,95 кг
- Розмір упаковки: 132,5*77*22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1770 мм |
| Довжина | 1130 мм |
| Висота | 1340 мм |
| Вага | 44.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | під натуральне дерево |
| Переваги | легке відкриття кришки завдяки гідравлічним пистонам, в конструкції передбачені отвори для монтажу полиць, можливість замикати на навісний замок (в комплект не входить), обсяг внутрішнього простору для зберігання - 2000 л (вміщає 2 * 240 л сміттєві баки), міцна конструкція прослужить довгі роки і не потребує обслуговування, якісний матеріал, не піддається атмосферним явищам, колір - не вицвітає під дією ультрафіолетових променів, виготовлений з безпечного нетоксичного пластику, підлягає вторинній переробці, конструкція для відкривання кришки сміттєвого бачка разом з кришкою ящика, Універсальність застосування, Мобільна конструкція, обсяг внутрішнього простору для зберігання - 2000 л (вміщає 2 * 360 л сміттєві баки або 3 * 120 л сміттєві баки) |
| Внутрішні розміри | ширина 97 см, висота 127 см, довжина 164 см |
| Поріг | Закруглений |
| Покрівля | Пластик, поліпропілен |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Особливості підлоги | Прогумований, укріплений |
| Ширина дверного прорізу | 151.5 |
| Матеріал | Пластик |
| Загальна площа | 1.6 кв.м |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 38 400 ₴









