Комплектація:
Плита газова - 1 шт.
Решітка - 1 шт.
Посібник з експлуатації - 1 шт.
Тип газу:
пропан;
бутан;
суміш пропан-бутан
Виготовлена з високоякісних матеріалів
Плавне регулювання нагріву
Номінальна потужність: 2,0 Квт
Номінальний тиск газу: 2940 Па
Діаметр сопла пальника: 0,65 мм
Витрата газу на один пальник: 160 гр/год
Розмір (Д*Ш*В): 27*26*7 см
Вага: 1,5 кг
Упаковка: картонна коробка
Розмір упаковки: 33*28*11 см
Гарантія: 2,5 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Оптимально для кількості осіб | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 г |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Витрату газового палива | 160 |
| Витрата рідкого палива | 0.16 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴


