Комплектація:
Портативна база Adventure Pak із клапаном регулювання полум'я
Газовий пальник, який приєднується до бази за допомогою нарізного з'єднання
Працює від газового картриджа Cadac (Голландія) СА 190 г, який розташовується усередині бази Adventure Pak
Номінальна витрата газу: 152 г/годину
Ном. потужність: 2,09 kW
Вага: 0,43 кг
Висота бази: 15 см
Висота комплекту в зібраному стані: 24 см
Макс. ширина бази: 12 см
Макс. ширина пальника в робочому стані: 10 см
Упаковка: відсутня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cadac |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Номінальна потужність | 2090 Вт |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Оптимально для кількості осіб | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43 г |
| Газова пальник | Так |
| Портативна база | Так |
| Витрату газового палива | 152 |
| Витрата рідкого палива | 0.152 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴

