
Стіл для саду пластиковий Keter Lisa, сірий
2 340 ₴
- В наявності
- Код: 8711245130927
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий стіл - економічне і практичне рішення для дачі. Пластикові столи коштують недорого, не вимагають особливого догляду, довго служать і не втрачають зовнішній вигляд.
Пластиковий стіл Lisa - це невеликий круглий стіл з пластику, до якого ви зможете підібрати стільці виробництва компанії KETER і скласти таким чином обідній комплект для дачі.
Круглий стіл Lisa ідеальний для невеликої сім'ї або компанії з 4 чоловік, також стіл Ліза може бути використаний для літнього кафе.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Виготовлений з міцного пластику
- Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
- Колір не вигорає на сонці
- Легко мити і зручно зберігати
- Отвір для парасольки
- Матеріал: пластик, поліпропілен;
- Колір: сірий;
- Бренд: Curver® (Угорщина);
- Розмір: Ø 90*73 см
- Вага: 3,7 кг
- Макс. навантаження: 75 кг
- Розмір упаковки: 89*89*5 см
- Варіації кольору: бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 730 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Переваги | Отвір для парасольки, Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Виготовлений з міцного пластику, Легко збирається |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 3.7 г |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| З отвором для парасольки | Так |
| Діаметр (мм) | 900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴
