Характеристики:
- Бренд: Mega® (США)
- Тип: вакуумний термос
- Застосування: універсальний
- Матеріал корпусу: пластик
- Колба: скло
- Температурний режим: тепло/холод
- Трив. збер. холоду: 24 год
- Трив. збер. тепла: 8 год
- Колір: синій
- Кількість чашок: 2 чашки
- Гарантія: 1 рік
- Висота, см: 30
- Глибина (см): 17.5
- Діаметр (см): 12.6
- Діаметр горловини (см): 3.7
- Вага (кг): 0.65
Пробка – закручується, оснащена спеціальною горловиною, яка дозволяє легко і акуратно наливати, або пити вміст безпосередньо з термоса, не відгвинчуючи пробку.
Нижня частина корпусу укомплектована відсіком для зберігання цукру і т. д. Призначений для зберігання рідкої їжі і напоїв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Скло |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 650 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | ударостійкий корпус, Нижня частина корпусу укомплектована відсіком для зберігання цукру і т. д., Пробка – закручується, оснащена спеціальною горловиною, яка дозволяє легко і акуратно наливати, або пити вміст безпосередньо з термоса, не відгвинчуючи пробку., Герметичний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм мл | 1000 - 1500 мл |
| Діаметр підстави | 126 мм |
| Діаметр горловини | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴






